יום רביעי, 3 באוקטובר 2012

Holiday Season #2


 

חופשת הקיץ בקושי הספיקה להסתיים, ולפני שקלטנו, אנחנו שוב בחופש מתמשך ולא נגמר. מחד זה נורא כייף, קצת מנוחה ובילוי משפחתי, מצד שני עכשיו שאנחנו הורים לילד כמעט בן שלוש שמתנהג כאילו הוא בגיל ההתבגרות זה ממש לא פשוט, ביחוד כשכל שגרת היום שלו משתנה כל הזמן עם כל החופשים האלו. אני לא מרבה לדבר כאן על האמהות, בכל זאת בלוג אופנה וכו', אבל בתקופה האחרונה אני עסוקה בעיקר ב"חינוך" המתבגר הסרבן, ואני יודעת שיש הרבה אמהות לידים בגיל הזה שמבינות אותי, לא סתם הוא נקרא ה - terrible two. זו תקופה שדורשת מבעלי וממני הרבה כוחות שמתועלים כולם לסבלנות, יותר נכון לנסיון להיות סבלניים, לכל הגחמות של הרודן הקטן. כל זה לא קשור כמובן לזה שהוא ילד מדהים מצחיק ומושלם, פשוט זה שלב שאני מקווה שיחלוף בקרוב. לא רוצה לחשוב על גיל ההתבגרות האמיתי, אבל לפחות יש עוד איזה עשור עד אז.

וחזרה לנושא שלשמו התכנסנו, תכננתי לעשות פוסט אחר לגמרי, שכלל נעלי עקב ו - הגרלה מדליקה, אבל עקב מזג האוויר החם ואילוצי הזמן אני נאלצת לדחות את זה מעט, אבל הנה גיליתי לכם שיש למה לחכות בקרוב>> בילינו את החג בדרום אצל המשפחה, בבוקר הפקדנו את יובלי בידי הסבים וניצלנו את הזמן לטיול קטן באיזור. את הלוק הרכבתי באוטו בדרך לחנות בגדי ילדים שחיפשנו באחד המושבים, שבסוף גילינו שהיא בכלל סגורה. בעקרון זו הפיג'מה שלי שמעליה הוספתי את החולצה הלבנה והיפה הזו שבדיוק נחתה ב"גוטיק" כמה ימים קודם לכן. בשילוב עם התכשיטים המגניבים של המותג Petitaureau של המעצבת המוכשרת מעיין חזן. עליה אפרט בפוסט הבא, הנה עוד רמז..

We spent the holiday with our family in the south, at the morning we left the little one with his grandparends to have a small trip around. This outfit basicaly is my pigamas with the new white shirt i put on myself in the car, actually with Petitaureau jeweleries it came out pretty nice i think>>
 white shirt - girlish (for Gothic BTQ)
red shirt - zara
skirt - 10 years old
necklace + star ring - Petitaureau
shoes - askopa
sunglasses - Ray Ban


Enjoy the holidays,
See u soon
Dana>>
 

2 comments:

  1. מהמם! השכבות, הצבעים, האקססוריז= מושלללםםם!

    השבמחק
  2. אהבתי את מראה השכבות ואת הצבעים מאוד, זה עושה מראה נוח ולא מתאמץ.
    כמו כן אהבתי את התכשיטים המגניבים!!! תחזיקי מעמד החגים כבר נגמרים,
    אנחנו עוד נתגעגע!

    השבמחק